dewalt_dstsx22z
DEWALT DSTSX22Z nieten 5.6-22 gegalvaniseerd 5m (5000 st.)
 14,02 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 29/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 29/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-22 Gegalvaniseerd 5m
  • Lengte: 22 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Aantal per pak: 5000
  • Rugbreedte niet: 5,6 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951575
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX22Z
Lengte
22 mm
Rugbreedte niet
5,6 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Inhoud doos
5000,0
Lengte
22,0 mm